Всі новиниНа Рівненщині п'яні мотоциклісти "злетіли" в кювет (ФОТО)

На Рівненщині п’яні мотоциклісти “злетіли” в кювет (ФОТО)

Вчора ввечері, 10 липня на автодорозі «Борове-Рокитне-Вежиця» між населеними пунктами Старе Село та Дроздинь Сарненського району сталася дорожньо-транспортна пригода.

У пресслужбі Поліції Рівненської області повідомили, що 19-річний водій мотоцикла, мешканець села Вежиця, не врахував дорожню обстановку, не впорався із керуванням, виїхав за межі проїзної частини та злетів у кювет.

Унаслідок аварії керманич отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку та перелому гомілки. Його доставили до лікарні. Травмувався і його пасажир – 24 річний чоловік отримав забої обличчя. Медичну допомогу йому надавали на місці ДТП.

За зовнішніми ознаками обоє молодиків перебували в стані алкогольного сп’яніння та без мотошоломів.

Наразі встановлюються всі обставини автопригоди. У керманича відібрали зразки крові.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху правоохоронці розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 286 КК України.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc