Всі новиниНа Рівненщині провели «Розминку від чемпіона»

На Рівненщині провели «Розминку від чемпіона»

Цей фізкультурно-оздоровчий захід відбувся у Стовпецькому ліцеї, куди завітав Михайло Марчук – майстер спорту України, переможець всеукраїнських змагань з настільного тенісу.

Зустріч зі спортсменом розпочалась з інтелектуального конкурсу «Спортивна вікторина». Найбільш ерудовані та кмітливі учасники отримали олімпійські сувеніри, а після теоретичної частини зустрічі, визначили переможців конкурсу малюнків на спортивну тематику.

З учнями провели інтенсивну розминку, а по завершенню – майстер-клас та можливість пограти зі спортсменом. Кожен охочий мав нагоду випробувати свої сили. Діти мали можливість взяти участь у конкурсі майстерного володіння тенісною ракеткою.

Нагадаємо, що «Розминка від чемпіона» проходить на Рівненщині вже тринадцять років поспіль.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc