Всі новиниНа Рівненщині продовжують розбудовувати систему телемедицини

На Рівненщині продовжують розбудовувати систему телемедицини

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль провів зустріч з відповідальним за програму телемедицини в Польщі та Молдові Джоном Челсі.

Йшлося про проблеми, недоліки та можливості розвитку даного напрямку медицини у Рівненській області. Зокрема, відсутність відкритих інформаційних систем для зберігання даних та оплати НСЗУ за такі послуги.

«На Рівненщині уже є 308 мобільних телемедичних комплексів, створено обласний датацентр, придбано 320 ноутбуків для лікарів первинки та інше. Працюємо далі», – розповів Віталій Коваль.

Нагадаємо, телемедицина допомагає зв’язати не тільки пацієнта та лікаря, але й надає можливість лікарям спілкуватися, навчатися та обмінюватися досвідом в онлайн-режимі.

Джерело: Рівненська ОВА

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc