Всі новиниНа Рівненщині продовжують моніторити роботу пунктів вакцинації у районах

На Рівненщині продовжують моніторити роботу пунктів вакцинації у районах

На Рівненщині продовжують перевіряти роботу пунктів вакцинації у районах. Так, у пункті вакцинації в Костопільському центрі ПМД щодня проводять щеплення від COVID-19 майже для 300 людей. Бажаючих імунізуватися чимало, тож нерідко під кабінетом утворюються черги.  Разом із тим іноді виникають питання із внесенням даних у медичну інформаційну систему. Однак їх вдається вирішувати.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Тим часом у пункті вакцинації при Острозькому районному центрі ПМСД зараз черг майже не виникає. За день тут роблять щеплення для 100-120 людей. Майже всі вони приходять за попереднім записом.

Нагадаємо: на сьогодні на Рівненщині функціонує 130 пунктів щеплення, шість центрів масової вакцинації, а також працюють 48 мобільних бригад, які вакцинують організовані професійні колективи.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc