Всі новиниНа Рівненщині продовжує розвиватися завод скловиробів

На Рівненщині продовжує розвиватися завод скловиробів

Цього року власники вклали 500 млн грн в будівництво однієї з найбільш енергетично ефективних печей. Вона збільшить потужність виробництва на 30% і зменшить енергоспоживання на чверть. Запустять піч вже в наступному році.

Також на території заводу встановили першу в Європі систему промислового спалювання пропан-бутану і першу в Україні сонячну електростанцію на склозаводі.
Підприємство виробляє понад 450 млн скловиробів на рік. Мова йде про харчові, медичні та парфумерні пляшки. Сьогодні вони експортують свою продукцію в понад 15 країн світу і входять в п’ятірку кращих скляних заводів України.

«Костопільський завод скловиробів – це про соціально відповідальний бізнес. Сьогодні тут працює понад пів тисячі людей. Починаючи з лютого 2022 р. підприємство допомагає військовим. Зокрема, закупили допомоги на суму понад $2 млн, підтримують програми протезування та реабілітації постраждалих від війни і працюють над інклюзивністю робочих місць», – зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Джерело: Рівненська ОВА

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc