Всі новиниНа Рівненщині піротехніки знищили боєприпаси часів війни

На Рівненщині піротехніки знищили боєприпаси часів війни

Вчора, 10 жовтня, піротехніки ГУ ДСНС області знищили гранати часів Другої світової війни у двох районах області. У Березному при розмінуванні лісу знайшли гранату РГД-33. А в Бокіймі Дубенського району також у лісі знайшли гранату Ф1.

Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.

Обидва боєприпаси знешкодили, однак рятувальники закликають , грибників дотримуватися правил безпеки: не піднімати, не розбирати підозрілі предмети. Слід негайно повідомити Службу порятунку Рівненщини за номерами “101” або “112”.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc