Всі новиниНа Рівненщині очікується чергова хвиля пандемії COVID-19

На Рівненщині очікується чергова хвиля пандемії COVID-19

На Рівненщині щодня проти COVID-19 вакцинують приблизно три тисячі людей. Темпи щеплень в області планують нарощувати, адже на осінь очікується чергова хвиля захворювання. Крім того, в Україні зростає кількість заражень штаму «Дельта».

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Впродовж тижня керівництво області інспектує центри масової вакцинації. Нагадаємо, вони працюють у Рівному, Дубно, Вараші та Сарнах.

Наразі на Рівненщині щеплення від коронавірусу отримали майже 10% дорослого населення. Водночас для формування потужного колективного імунітету цього недостатньо, адже показник має становити принаймні 70%.

За словами головного санітарного лікаря Рівненщини Романа Сафонова, третя хвиля коронавірусу продемонструвала вдвічі більшу захворюваність та майже в 1,7 раза більшу летальність. Також новий штам «Дельта» має гірший перебіг, велику кількістю ускладнень. Саме тому медики і влада неодноразово наголошували приходити в центри вакцинації.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc