Всі новиниНа Рівненщині нетверезий водій в'їхав у вантажівку

На Рівненщині нетверезий водій в’їхав у вантажівку

Сьогодні вночі на трасі Н-25 ( Городище — Рівне — Старокостянтинів), поблизу села Олександрія сталася дорожньо-транспортна пригода за участю легкового автомобіля та вантажівки.

Про це інформує Патрульна поліція Рівненської області.

41-річний водій транспортного засобу Toyota був не уважний, не стежив за дорожньою обстановкою, не вибрав безпечної швидкості руху, не дотримався безпечної дистанції та здійснив зіткнення з автомобілем КАМАЗ.

У керманича були ознаки алкогольного сп’яніння, проте він відмовився проходити тест на вміст алкоголю в крові.

На водія патрульні склали адміністративні матеріали: протокол за ст.124 (Вчинення ДТП) КУпАП та за ст.130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc