Всі новиниНа Рівненщині майже у 4 рази збільшили кількість реабілітаційних місць у медзакладах

На Рівненщині майже у 4 рази збільшили кількість реабілітаційних місць у медзакладах

Війна триває, відтак в регіоні працюють над відкриттям додаткових місць для реабілітації на базі медичних закладів. Про це під час брифінгу розповів в.о. голови ОДА Сергій Подолін.

«Наразі в області вже є 13 законтрактованих із НСЗУ закладів на пакет реабілітаційних послуг. У наступному році планується підписання угод ще з 4 надкластерними та 4 кластерними закладами медицини. Розгорнуто 385 ліжок в 10 медзакладах», – повідомив Сергій Подолін.

Для порівняння, у 2022 році їх було лише 100. Така допомога надавалася лише в Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни.

«Плануємо й надалі впроваджувати та розвивати систему реабілітаційних послуг в області. Таким чином збільшувати можливості для відновлення здоров’я наших бійців», – додав Сергій Подолін.

Джерело: Рівненська ОВА

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc