Всі новиниНа Рівненщині кількість хворих на COVID-19 зменшилася удвічі

На Рівненщині кількість хворих на COVID-19 зменшилася удвічі

У Рівненській області продовжує знижуватися кількість хворих на COVID-19, грип та ГРЗ. Так, за минулий тиждень підтверджені випадки COVID-19 зменшилися на 47,2% , ніж за попередні сім днів. Наразі зареєстровано 242 таких хворих.

Про це повідомили в Рівненському обласному центрі контролю і профілактики хвороб. Також додали, що нині в області залишається 469 активних хворих. Зареєстрований один летальний випадок.

Рівень захворюваності на грип та ГРЗ також знизився 7,5%. Нині хворіє 4922 особи. Вдвічі зменшилася і госпіталізація пацієнтів.

Джерело: Рівненська ОВА

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc