Всі новиниНа Рівненщині двоє правопорушників намагалися відкупитися від адмінвідповідальності, а тепер їм загрожує...

На Рівненщині двоє правопорушників намагалися відкупитися від адмінвідповідальності, а тепер їм загрожує кримінальна

На спецлінію 102 надійшло повідомлення від жительки міста Здолбунів, що її чоловік в стані алкогольного сп’яніння вчинив сварку.

Під час складання адмінпротоколу 40-річний чоловік запропонував, а потім поклав у службове авто 1000 гривень: неправомірні дії зафіксувала нагрудна камера поліцейських.

Крім того, в поле зору екіпажу СРПП Сарненського РВП у селі Карпилівка потрапив мотоцикл «Viper», водій якого був без мотошолома. У нього також було відсутнє посвідчення водія відповідної категорії та були ознаки алкогольного сп’яніння: порушник поклав у автомобілі 1000 гривень.

За усіма фактами надання неправомірної вигоди службовій особі слідчі розпочали досудові розслідування. Зловмисникам може загрожувати до 4 років обмеження або позбавлення волі.

Джерело: Поліція Рівненської області

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc