Всі новиниНа Рівненщині двоє чоловіків викрали скутер, бо хотіли покататися

На Рівненщині двоє чоловіків викрали скутер, бо хотіли покататися

75-річний житель села Вільгір повідомив, що невідомі вночі з його подвір’я викрали скутер «Honda».

Ключі власник транспортного засобу, як зазвичай, залишив у замку запалювання, а в баку — трохи більше літри пального. Для пенсіонера скутер був єдиним засобом пересування, яким він користується більше 10 років.

На місце виїхала слідчо-оперативна група та керівництво місцевої поліції. Вже за кілька годин правоохоронцям вдалося вийти на слід зловмисників: ними виявилися 18-ти та 33-річний місцеві жителі. З двору скутер вони випхали, а оскільки завести не змогли, то заховали при дорозі у кущах, аби потім покататися.

За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 289 КК України. Слідчі дії відносно обох жителів села Вільгір тривають.

Скутер повернули власнику, який щиро подякував поліцейським за допомогу.

Джерело: Поліція Рівненської області

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc