Всі новиниНа Рівненщині два села закрили на карантин через сказ

На Рівненщині два села закрили на карантин через сказ

На Дубенщині зафіксовано два випадки захворювання на сказ тварин. Обидва випадки у Привільненській громаді. Рішенням районної комісії накладено карантин на 60 діб.

Про це інформує Дубенська районна державна адміністрація.

17 вересня у с. Дубрівка Привільненської територіальної громади у приватному господарстві виявлено мертву собаку. В службу державної ветеринарної медицини Дубенського району, головою Дубенської районної організації УТМР доставлено патматеріали домашньої собаки для постановки діагнозу на сказ. Експертизою встановлено захворювання собаки на сказ.

Цього ж дня у с. Молодаво-3, також Привільненської громади, у приватному господарстві виявлено мертвого лиса. В службу державної ветеринарної медицини Дубенського району, головою Дубенської районної організації УТМР доставлено патматеріали лиса для постановки діагнозу на сказ. Експертизою встановлено захворювання лиса на сказ.

18 вересня у Дубенській райдержадміністрації проведено засідання районної протиепізоотичної комісії, рішенням якої накладено карантинні обмеження на села Дубрівка та Молодаво-3 на 60 діб. Також рішенням комісії складено план заходів з локалізації і ліквідації захворювання.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc