Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя ще 23 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя ще 23 людей

За минулу добу від ускладнень спричинених коронавірусною хворобою померло 23 людина. 

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 46, два 61, 68, 74, 75,79, 81, 83-річний жителі м. Рівне, 68-річний житель м. Вараш та 58-річна жителька с. Більська Воля Вараського району, 62-річна жителька м. Дубровиця, 78-річна жителька смт Клевань та 75-річна жителька с. Зоря Рівненського району, 72-річна жителька м. Сарни, 82-річна жителька м. Костопіль, 60-річна жителька м. Дубно та 77-річний житель с. Тараканів Дубенського району, 70-річна жителька м. Острог, 42-річна жителька с. Могиляни та 64-річний  житель с. Мощаниця Рівненського району, 61-річний житель с. Берестечко Дубенського району, 90-річний житель м. Здолбунів.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 1798.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc