Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя понад 20 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя понад 20 людей

За минулу добу від ускладнень спричинених коронавірусною хворобою померло 21 людина. 

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 58, 66, 69,79 та 81-річний жителі м. Рівне, 61-річна жителька смт Квасилів , 65, 70, та 75-річні жительки м. Здолбунів, 69-річний житель смт Мізоч, 81-річний житель с. Панталія Дубенського району, 70-річний житель смт Володимирець, 70-річний житель м. Острог, 61-річний житель с. Хорів Рівненського району, 58-річний житель м. Вараш, 67-річна жителька с. Рудка Вараського району, 64 та 70-річний жителі с. Городище Рівненського району, 77-річна жителька смт Соснове Рівненського району, 65-річний житель с. Кухітська Воля Вараського району, 70-річний житель с. Мала Любаша Рівненського району.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 1775.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc