Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя понад 20 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя понад 20 людей

За минулу добу на Рівненщині внаслідок ускладнень від коронавірусної хвороби померли 25 людей.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 61-річний житель м. Здолбунів, 45-річний мешканець с. Підцурків, 83-річна жителька смт Мізоч, 61 та 88-річні мешканці м. Костопіль, 29-річний житель смт Клевань, 72-річний житель с. Тайкури, 79-річний житель с. Олександрія, 62-річна жителька с. Бабин, 74-річний житель с. Забороль Рівненського району, 60-, 61-, 62-, 67-, 74-, 75-, 80-річні жителі м. Рівне, 61 та 63-річні жителі м. Сарни, 80-річна жителька м Дубно, 62-річна жителька с Рачин Дубенського району, 48-річна жителька смт Володимирець, 60-річна мешканка смт Володимирець, 58-річна жителька та 79-річний житель с. Полиці Вараського району.

Загальна кількість летальних випадків в області від коронавірусу з початку пандемії становить 1909.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc