Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя дев`ятьох людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя дев`ятьох людей

Станом ранок 16 жовтня на Рівненщині дев`ять людей померли від коронавірусної хвороби.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль померли 56-річний житель с. Злазне та 59-річний житель м. Костопіль, 63-річна жителька В. Стидень Рівненського району, 79-річний житель м. Радивилів, 71-річний житель с. Берестя Сарненського району, 75-річний житель м. Здолбунів, 50-річний житель с. Гайки-Ситенські, 73-річна жителька с. Голишів Рівненського району, 60-річний житель смт Смига Дубенського району.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 1 380.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc