Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя 22 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя 22 людей

За минулу добу від ускладнень спричинених коронавірусною хворобою померло 22 людини. 

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 54, 65, 67, 68, 76, 77, три 79-річні , 83, 89, 92-річні жителі м. Рівне, 60-річна жителька с. Кам’яне Сарненського району, 77-річна жителька с. Чернин Вараського району, 65-річна жителька с. Гнильче Дубенського району, 73-річна жителька с. Бистричі Рівненського району, 21-річний житель м. Дубно, 63 та 94-річні жителі м. Острог, 66-річна жителька с. Золочівка Дубенського району, 60-річна жителька с. Дядьковичі та 51-річний житель с. Великий Олексин Рівненського району.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 1754.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc