Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя 20 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя 20 людей

За минулу добу від ускладнень спричинених коронавірусною хворобою померло 20 людей.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 65, 66, 69, 74, 78-річні жителі м. Рівне, 60-річний житель м. Березне, 47-річна жителька м. Вараш, 93-річна жителька м. Дубно, 44-річний житель смт Смига та 63-річний житель с. Заруддя Дубенського району, 51-річний житель смт Рокитне, 77-річна жителька с. Кам’яне Сарненського району, 63-річний житель с. Тесів Рівненського району, 82-річний житель с. Гранівка Дубенського району, 68-річний житель м. Сарни та 42-річний житель с. Чудель Сарненського району, 63-річний житель с. Берестечко та 80-річний житель с. Ільпибоки Дубенського району, 47 та 89-річні жителі м. Здолбунів.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 1818.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc