Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя 17 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя 17 людей

За минулу добу від ускладнень спричинених коронавірусною хворобою померли 17 людей. 

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 70 та 79-річні жителі м. Дубно, 92-річний житель с. Верба Дубенського району, 69-річний житель с. Масевичі, 69-річний житель с. Федорівка Сарненського району, 52-річна жителька смт Володимирець, 72-річний житель м.Вараш, 56-річна жителька м. Костопіль, 50-річний житель м. Здолбунів, 55-річна жителька с. Здовбиця, 83-річний житель с. Колоденка Рівненського району, 74, 75, 78, 79, 85 та 94-річні рівняни.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 1470.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc