Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя 17 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя 17 людей

За минулу добу від ускладнень спричинених коронавірусною хворобою померли 17 людей. 

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 41-річний житель смт Рокитне, 74-річна смт Рокитне, 87-річний житель с. Колки Сарненського району, 61-річна жителька м. Костопіль, 35-річний житель с. Балашівка, 49-річна жителька с. Стеблівка, 50-річний житель с. Пісків, 42-річна жителька с. Городище, 69-річний житель с. Городок, 54-річний житель с. Сухівці Рівненького району, 64-річна жителька м. Дубно, 79-річний житель м. Дубно, 68-річний житель с. Білогородка, 71-річна жителька с. Добрятин Дубенського району, 73, 75 та 92-річні жительки м. Рівне.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 1860.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc