Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя 16 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя 16 людей

За минулу добу на Рівненщині внаслідок ускладнень від коронавірусної хвороби померли 16 людей.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 74-річна жителька м. Костопіль, 74-річна мешканка с. Кузьмівка та 40-річний житель с. Вири Сарненського району, 74-річна жителька с. Порубка та 67-річний житель с. Висоцьк Сарненського району, 78-річна жителька с. Новий Моквин Рівненського району, 68-річна жителька с. Кам’яне Сарненського району, 53-річний мешканець с. Карпилівка Рівненського району, 67-річна жителька с. Великі Телковичі Вараського району, 70-,73-, 74-, 77-, 83 – та двоє 80-річних жителі м. Рівне.

Загальна кількість летальних випадків в області від коронавірусу з початку пандемії становить 1938.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc