Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя 14 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя 14 людей

За минулу добу від ускладнень спричинених коронавірусною хворобою померли 14 людей. 

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 63 та 71-річні жителі м. Костопіль, 85-річний житель м. Здолбунів, 54-річна жителька с. Моквин, 80-річний житель с. Олександрія, 85-річний житель с. Колодязне Рівненського району; 83-річна жителька с. Боремель Дубенського району; 74 річний житель м. Сарни, 69-річна жителька с. Рокитне, 72-річна жителька с. Переходичі Сарненського району; 70-річний житель с.Мульчиці Вараського району; 50, 58 та 74-річні рівняни.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 1564.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc