Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя 14 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя 14 людей

За минулу добу від ускладнень спричинених коронавірусною хворобою померли 14 людей. 

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 71 та 72-річні жительки м. Здолбунів, 61- річний житель с. Тучин, 69-річна жителька смт Оржів, 79-річний житель с. Бистричі Рівненського району, 44, 66, 69 та 81-річні жителі м. Рівне, 67-річний с. Берестечко та 86-річна жителька с. Тростянець Дубенського району, 29 та 67-річні жительки смт Рокитне, 67-річна жителька с. Костянтинівка Сарненського району.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 1632.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc