Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя 10 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя 10 людей

За минулу добу від ускладнень спричинених коронавірусною хворобою померли 10 людей. 

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 57 та 71-річний жителі м. Рівне, 53-річний житель с. Дубляни та 70-річний житель с. Смига Дубенського району, 56-річна жителька с. Велике Вербче та 62-річний житель смт Рокитне Сарненського району, 62-річна жителька смт Соснове та 80-річна жителька с. Новий Корець Рівненського району, 82-річний житель с. Чернин та 67-річна жителька м. Вараш Вараського району.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 2064.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc