Всі новиниНа Рівненщині чоловік впав у каналізаційний колодязь

На Рівненщині чоловік впав у каналізаційний колодязь

Вчора о 17:43 на лінію 103 надійшов виклик від жительки м. Дубно, яка стверджувала, що її чоловік потрапив у каналізаційний колодязь. 

Про це інформує Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги.

«Чоловік побитий, в синцях, болить у грудній клітці», – йшлося у виклику на лінію 103.

За вказаною адресою оперативно прибула лікарська бригада Дубенської підстанції. З‘ясувалося, що чоловік (орієнтовно 64 роки) впав у каналізаційний колодязь на території власного помешкання.

Травмований самостійно вибрався з колодязя (глибина орієнтовно 2 м). Пацієнт скаржився на біль у грудній клітці (біль посилювалася при русі).

Під час огляду чоловіка медики виявили численні гематоми на тілі, показники гемодинаміки в нормі. Попередній діагноз – підозра на перелом ребер зліва, множинні забої та осаднення нижніх кінцівок та грудної клітки.

Лікарська бригада Дубенської підстанції Центру ЕМД та МК оперативно надала необхідну медичну допомогу відповідно до протоколу. Пацієнта транспортували до Дубенської лікарні

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc