Всі новиниНа Рівненщині через дівчину 22-річний хлопець напав на іншого з ножем

На Рівненщині через дівчину 22-річний хлопець напав на іншого з ножем

8 листопада у селі Оженин на вулиці Заводській між двома молодиками виник конфлікт через дівчину, із якою обоє зустрічалися у різний період. Під час з’ясування стосунків 22-річний місцевий житель завдав ножові поранення у грудну клітку 18-річному парубкові. 

У пресслужбі Поліції Рівненської області додали, що після проведення оперативного втручання життю потерпілому нічого не загрожує. Оперативники виявили 22-річного зловмисника за місцем проживання. Його затримали в порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Сьогодні, 10 листопада по цій справі відбулося судове засідання. 22-річний чоловік перебуватиме на період досудового розслідування під цілодобовим домашнім арештом.

.У скоєному підозрюваний зізнається та співпрацює зі слідством.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc