Всі новиниНа півночі Рівненщини п'яний водій хотів «подякувати» поліцейським за нескладання протоколу

На півночі Рівненщини п’яний водій хотів «подякувати» поліцейським за нескладання протоколу

Учора, 12 грудня, під час патрулювання у селі Іваничі екіпаж СРПП ВП № 1 (смт Володимирець) за порушення правил дорожнього руху зупинив автомобіль «Opel Vectra» під керуванням 35-річного жителя села Полиці. 

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Під час перевірки документів поліцейські виявили у водія ознаки алкогольного сп’яніння, втім від проходження огляду він відмовився.

Під час оформлення адмінматеріалів порушник запропонував працівникам поліції неправомірну вигоду, аби залагодити ситуацію та «подякувати» за нескладання протоколу. Попередження про кримінальну відповідальність за такі дії його не зупинили — чоловік поклав у службове авто тисячу гривень.

Слідчі ВП № 1 (смт Володимирець) за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі розпочали досудове розслідування.

Загалом цими вихідними поліцейські територіальних підрозділів поліції області склали 21 протокол на водіїв за керування у стані сп’яніння

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc