Всі новиниНа озеро в центрі Рівного повернулися лебеді (ВІДЕО)

На озеро в центрі Рівного повернулися лебеді (ВІДЕО)

Сьогодні до рівненського парку Молоді, на “Лебединку” повернули закохану пару лебедів після зимівки у зоопарку. Птахам облаштували свій «літній будиночок», де вони плавають і радують рівнян та гостей нашого міста своєю красою. 

Про це повідомив секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Працівники Рівненського зоопарку закликають усіх містян не годувати лебедів хлібом! Хліб для водоплавних птахів – це шкідлива їжа. Він не дуже поживний, і навіть небезпечний для їхнього здоров’я та життя. Бо він набухає в шлунку й повільно вбиває пернатих. Краще частувати їх пшеницею чи подрібненими овочами.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc