Всі новиниНа Острожчині відбувся благодійний турнір з футболу (ФОТО)

На Острожчині відбувся благодійний турнір з футболу (ФОТО)

В неділю, 15 травня, у Вельбівному відбулися фінальні матчі благодійного турніру з футболу за для підтримки та допомоги Збройних сил України. Організатором виступила Асоціація футболу Острозької міської територіальної громади за підтримки Острозької міської ради. Змагання відбулися за участю 6 команд з Острожчини.

Про це інформує Острозька міська рада.

Турнір завершився перемогою ФК «Грем’яче», що у фіналі переграли фаворитів-господарів ФК «Кунів-Вельбівно» з рахунком 3:1.

У поєдинку за «бронзу» ФК «Розваж» на останніх хвилинах вирвав вольову перемогу у «Ниви» з Бадівки (3:2). П’яте місце посів ФК «Острог», який здолав грозівський ФК «Крок» (2:0).

В рамках змагань було зібрано 10700 гривень, які будуть передані для потреб військових.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc