Всі новиниНа гачок шахраїв потрапили шість мешканців Рівненщини

На гачок шахраїв потрапили шість мешканців Рівненщини

Жителі Рівненщини продовжують потрапляти на гачок телефонних та інтернет-шахраїв. Відтак, 39-річна мешканка Дубна хотіла купити мобільний телефон, оголошення про продаж якого знайшла в Інтернеті. Аферисти змогли заволодіти коштами жінки у сумі 17 735 гривень.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

18-річна жінка з Млинова теж хотіла придбати телефон та переказала шахраям завдаток за гаджет 1500 гривень. Після отримання коштів псевдопродавець перестав виходити на зв’язок.

Купівля генератора на сайті безкоштовних оголошень закінчилася втратою 17000 гривень, належних 24-річній жительці села Слобідка колишнього Острозького району.

Крім того, шахраї, представившись працівниками фінансової установи, ввели в оману 48-річного жителя міста Вараш, із банківських рахунків якого «зникли» 200 000 гривень. В аналогічний спосіб зловмисники заволоділи грошима й 49-річного млинівчанина у сумі 90 000 гривень.

Жертвою шахраїв стала також 41-річна жителька Вараша, яка перейшла за сумнівним посиланням та позбулася 14637 гривень.

За всіма фактами тривають досудові розслідування.

Правоохоронці звертаються до громадян із застереженням: робіть покупки на перевірених ресурсах. В іншому випадку — наполягайте на оплаті товару під час отримання.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc