Всі новиниЛучники Рівненщини в призах Чемпіонату України

Лучники Рівненщини в призах Чемпіонату України

У Львові відбувся Кубок України зі стрільби із лука. 

Вдало на змаганнях виступили представники Рівненщини.

Так, наш Михайло Усач здобув срібну медаль в особистому заліку.

Також наша команда в складі Антон Комар, Валентин Хавтура, Михайло Усач також стала другою у своїй категорії.

Готували спортсменів до змагань тренери Олег Хавтура та Олег Авдєнтов.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc