Всі новиниЛікарів Рівненщини навчали працювати з е-лікарняними

Лікарів Рівненщини навчали працювати з е-лікарняними

Для лікарів Рівненщини влаштували навчання щодо е-лікарняних. Його проводили експерти з Мінцифри. До онлайн-навчання долучилися 100 лікарів із усієї області.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Тема справді актуальна. Адже медзаклади області повинні перейти на електронні лікарняні вже з 1 вересня. Цифровізація цієї послуги суттєво зекономить час і лікарю, і пацієнту.  Адже завдяки такому нововведенню людям не доведеться зайвий раз ходити по лікарських кабінетах, вистоювати в чергах і нести на роботу паперовий листок непрацездатності. Тим часом роботодавці бачитимуть необхідну інформацію в особистому електронному кабінеті страхувальника. Усе відбуватиметься автоматично.

Разом із тим, отримання лікарняних листів непрацездатності є однією з наймасовіших і найзатребуваніших послуг в Україні. Наприклад, минулоріч нею скористалися майже 5,5 мільйона громадян. Саме тому важливо, щоб медики вміли працювати з е-лікарняними.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc