Всі новиниКінець радянської епохи і "руского міра": у Рівному демонтували танк (ФОТО)

Кінець радянської епохи і “руского міра”: у Рівному демонтували танк (ФОТО)

Сьогодні у Рівному в районі Пивзаводу демонтували самохідну артустановку – танк радянської епохи. Вчора члени комісії з найменування вулиць вирішили позбутися символів окупації.

Про це повідомив секретар Рівнеради Віктор Шакирзян у Фейсбуці.

Його транспортують на “Пагорб слави”, як можливий експонат для майбутнього музею. Така ж доля чекає на “танчик” (постамент у сквері Добровольців).

У Рівному демонтують пам’ятники радянської епохи

“На цьому місці буде стояти наша українська техніка, яка захищала Україну від російських окупантів, а радянська САУ буде чекати створення музею радянської окупації чи краще сказати радянського мотлоху на «Пагорбі слави»”, – йдеться в дописі.

Також секретар Рівнеради повідомив, що всі гармати і танки, що стоять на «Пагорбі слави» розвернуть у напрямку москви.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc