Всі новиниГолова Рівнеоблради оголосив конкурс на зайняття посади головного лікаря діагностичного центру

Голова Рівнеоблради оголосив конкурс на зайняття посади головного лікаря діагностичного центру

Голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук оголосив конкурс на зайняття посади керівника комунального підприємства «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука». Відповідне розпорядження з’явилося на сайті облради 8 вересня.

Нагадаємо, головного лікаря діагностичного центру Романа Шустика було звільнено третього вересня 2021 року через порушення вимог законодавства, неналежне виконання посадових обов’язків, умов контракту та ймовірна заборгованість заробітної плати працівникам на підприємстві, яка становила близько два мільйони гривень.

Роман Шустик розповів, що не погоджується з рішенням про його звільнення та планує звертатися до суду, щоб відстоювати свою честь і гідність.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc