Всі новиниФутболістки з Рівненщини допомогли оформити золотий дубль "Ворсклі"

Футболістки з Рівненщини допомогли оформити золотий дубль “Ворсклі”

Жіноча футбольна команда “Ворскла” із Полтави цьогоріч оформила золотий дубль. Колектив Наталії Зінченко святкував перемогу і в Чемпіонаті, і в Кубку України.

Приємно, що завоювати ці трофеї допомогли вихованки Костопільського спортліцею.

Серед гравчинь із Рівненщини у складі ЖФК “Ворслка” виступають Яна Котик (Радивилів), Ірина Котяш (Дубровиччина), Ірина Джуренко (Костопіль).

Також були й вихованки ліцею, втім уродженки інших областей. Це, зокрема, Катерина Корсун (Хмельниччина), Марія Кулеба (Львівщина) та Алла Герасимчук (Волинь).

 

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc