Всі новиниДиректор Рівненського краєзнавчого музею з COVID-19 потрапив до лікарні

Директор Рівненського краєзнавчого музею з COVID-19 потрапив до лікарні

Директор Рівненського обласного краєзавчого музею Олександр Булига перебуває у лікарні із COVID-19.

Про це повідомила Алла Українець у Фейсбуці. 

“Друзі, звертаюся до вас, бо вірю в силу колективної молитви. Помолімося сьогодні всі разом за здоров’я Олександра Булиги, директора Рвненського краєзнавчого музею, адміністратора добре відомої групи “Люблю музей” і просто доброї та чуйної людини!”, – йдеться в дописі.

Рідні та друзі просять помолитися за його здоров’я.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc