Всі новиниДвоє рівненських спідвеїстів підписало контракти з польським клубом

Двоє рівненських спідвеїстів підписало контракти з польським клубом

Рівненські спідвеїсти Роман Капустін та Михайло Тимощук у листопаді цього року підписали контракти із польським клубом Cellfast Wilki Krosno.

Вони приєдналися до найкращого українського гонщика, майстра спорту міжнародного класу рівнянина Марка Левішина.

За попередньою інформацією вони будуть боротися за те, щоб стартувати в основному складі та постійно прогресувати.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc