Всі новиниДвоє неповнолітніх дівчат у Костополі потрапили під колеса автівок (ФОТО)

Двоє неповнолітніх дівчат у Костополі потрапили під колеса автівок (ФОТО)

Вчора, 20 листопада на автодорозі «Городище-Рівне-Старокостянтинів» при в’їзді в місто Костопіль здолбунівчанин, керманич автівки «Peugeot 307» збив “на зебрі” 16-річну дівчину.

У пресслужбі Поліції Рівненської області додали, що після цієї ДТП у Костополі сталася ще одна аварія: на вулиці Степанській збили 16-річну костопільчанку. Наїзд здійснив житель села Базальтове — керманич «Citroën Berlingo».

Потерпілих дівчат після надання меддопомоги відпустили. 35- і 41-річний водії відповідно до освідування були тверезі.

На них поліцейські склали адмінпротоколи за статтею 124 КУпАП

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc