Всі новиниДві громади з Рівненщини обрали для участі у всеукраїнському проєкті

Дві громади з Рівненщини обрали для участі у всеукраїнському проєкті

Загалом було подано 251 заявку від громад з усієї України. В результаті обрали 48. Серед них 2 – з нашої області. Мова йде про Великомежирицьку та Клеванську ТГ.

Вони стали учасниками проєкту «Громада 4.0». Це п’ятимісячна акселераційна програма для представників органів місцевого самоврядування, яка допоможе створити та імплементувати діджитальні проєкти.

«Формуючи заявку, громади, зокрема, пропонували цифрові рішення, які хотіли б втілити на своїй території, – розповіла заступниця голови Рівненської ОДА Іванна Смачило. – Загалом на сьогодні громадам важливо впроваджувати діджитал-проєкти. Це підсилює їх спроможність».

Тим часом ця програма допоможе підвищити потенціал та надасть менторський супровід в процесі розробки проєктів цифрової трансформації для громад протягом 5 місяців.
«Громада 4.0» реалізується міжнародною організацією «SocialBoost» в партнерстві зМіністерством цифрової трансформації України та за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Джерело: Рівненська ОВА

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc