Всі новиниДванадцять онкохворих дітей із Рівненщини вже вивезли на лікування за кордон

Дванадцять онкохворих дітей із Рівненщини вже вивезли на лікування за кордон

12 онкохворих дітей із Рівненщини вже вивезли на лікування за кордон. Більшість із них прийняли медичні центри в Польщі, хоча декілька маленьких пацієнтів поїхали в Німеччину, Австрію та Італію. 

Про це інформує Рівненська обласна військова адміністрація.

Цим займалися благодійні фонди. Про можливість продовжити терапію за кордоном повідомляли батьків усіх онкохворих діток, які лікуються в обласній дитячій лікарні. На сьогодні зголосилися 12.

Серед них, зокрема, є нововиявлені. Річ у тім, що вони потребують аналізів, зробити які в нинішніх умовах тут майже нереально, а в закордонних клініках це питання вирішать, пояснила лікарка-онколог дитячого онкогематологічного відділення КП «Рівненської обласної дитячої лікарні» Дана Бокій. Вивезли дітей різного віку. Серед них був і хлопчик, якому 17.

Діти виїжджали у супроводі батьків. Тим часом вдома залишилися, зокрема, діти, у яких стійка ремісія, а також ті, хто завершує протоколи лікування.

Тим часом, за статистикою, в області за рік онкологічні захворювання виявляють приблизно у 30 дітей. На сьогодні відділення в дитячій обласній лікарні, де вони проходять терапію, завантажене на 50 відсотків. За тиждень тут буває 7-12 пацієнтів.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc