Всі новиниДва ЦНАПи Рівненщини отримали відзнаки Мінцифри

Два ЦНАПи Рівненщини отримали відзнаки Мінцифри

У Києві відбувся черговий діджитал-форум «Дієвий ЦНАП 4.0». Мета заходу – пришвидшення трансформації ЦНАПів, створення більш зручного та практичного процесу отримання державних послуг.

Форум об’єднав більше 170 учасників. У межах форуму два Центри надання адмінпослуг Рівненщини отримали відзнаки Мінцифри. За ініціативний підхід та високий рівень організації нагородили Рівненський та Здолбунівський ЦНАПи.

«На Рівненщині вже створено 47 ЦНАПів. І з кожним днем адміністративні послуги стають все ближчими до жителів області. Це одне з пріоритетних питань і ми мали змогу поділитись власними досягненнями і перейняти новітні ідеї у цій сфері», – повідомила профільна заступниця голови ОДА Іванна Смачило, яка представляла Рівненщину.

Представники Центрів обмінялися досвідом цифровізації в громадах та обговорили розвиток державних послуг у воєнний час. Протягом двох днів на заході проходили панельні дискусії, де учасники розглядали стратегії з розвитку цифрових послуг у регіонах.

Основними темами були:

– створення сучасних ЦНАПів;
– використання ІТ-рішень для надання послуг;
– переобладнання центрів;
– просування цифровізації послуг ;
– впровадження мобільних ЦНАПів для віддалених громад.

Форум організовано Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з ПРООН в Україні в межах проєкту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Джерело: Рівненська ОВА

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc