Всі новиниДев'ять медзакладів Рівного взято під охорону (ВІДЕО)

Дев’ять медзакладів Рівного взято під охорону (ВІДЕО)

Профілактична робота щодо підкріплення чи забезпечення охороною медичних установ працівниками управління поліції охорони триває. Загальна кількість медичних закладів на Рівненщині, де встановили тривожну кнопку – 12, дев’ять з них – у Рівному.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Нагадаємо, першого вересня, відбулася робоча зустріч із представниками міської влади та екстрених служб щодо безпеки у лікарнях області. Ініціював її очільник поліції Рівненської області Олексій Камишанський після прикрого інциденту, що стався у Рівненській центральній міській лікарні, де раніше судимий зловмисник вчинив хуліганство відносно лікаря.

– Рівнянину повідомили про підозру у вчиненні хуліганства, — повідомив Олексій Камишанський. — Втім, попри те, те що злочин вдалося розкрити, безпека лікарів — в пріоритеті, тож нам потрібно згуртуватися та забезпечити їхній захист.

Відтак, було прийнято рішення про встановлення тривожних кнопок у всіх медичних установах області.

– Наразі тривожні кнопки встановлено вже у 12 закладах, а сьогодні така функція доступна і для приймального відділення Центральної міської лікарні, — повідомив начальник управління поліції охорони ГУНП в Рівненській області Михайло Кононенко. Профілактична робота у цьому напрямку продовжується.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc