Всі новиниCOVID-19 на Рівненщині: 21 новий випадок

COVID-19 на Рівненщині: 21 новий випадок

Станом на ранок 5 серпня на Рівненщині зареєстровано 21 особу, хвору на COVID-19.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

З них у:

  • Рівненському районі – 10 (м. Рівне -5, м.Корець, с. Здовбиця, с.Шубків-2, с.Обарів);
  • Дубенському районі – 2 (смт Млинів-2);
  • Вараському районі – 2 (м. Вараш-2);
  • Сарненському районі – 7 ( м. Сарни-2. с. Ремчиці-1, с. Велике Вербче-3, м. Дубровиця).

Вік хворих від 20 до 83 років.

Таким чином в Рівненській області наразі маємо 79772 випадки захворювання на коронавірусну хворобу.

На Рівненщині хворі з COVID-19 отримують медичну допомогу у 9-ти лікарнях «першої хвилі», де підготовлено 1 176 ліжок. На сьогодні завантаженість «ковідних» закладів складає 3%.

В області зареєстровано 1208 летальних випадків, спричинених COVID-19.

Одужало 78421 особа. Хворобу подолали ще 9 жителів області.

Протягом доби проведено 890 ПЛР, 214 ІФА досліджень, а також 369 дослідження швидкими тестами.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc