Всі новиниCOVID-19 на Рівненщині: 19 нових випадків

COVID-19 на Рівненщині: 19 нових випадків

Станом на ранок 10 серпня на Рівненщині зареєстровано 19 хворих на COVID-19.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

З них у:

  • Рівненському районі – 11 (м. Рівне – 6, м. Корець – 1, м. Костопіль – 2, м. Здолбунів – 1, с. Бабин – 1) ;
  • Дубенському районі – 3 (м. Дубно – 2, смт Млинів – 1) ;
  • Сарненському районі- 1 (с. Залужжя – 1) ;
  • Вараському районі – 4 (м. Вараш – 4) .

Вік хворих від 18 до 71 року.

Таким чином в Рівненській області наразі маємо 79 825 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

На Рівненщині хворі з COVID-19 отримують медичну допомогу у 9-ти лікарнях «першої хвилі», де підготовлено 1 176 ліжок. На сьогодні завантаженість «ковідних» закладів складає 3,74 %.

В області зареєстровано 1 208 летальних випадків, спричинених COVID-19.

Одужало 78 444 особи. Хворобу подолали 8 жителів області.

Протягом доби проведено 939 ПЛР, 452 ІФА, а також 311 досліджень швидкими тестами.

На Рівненщині триває вакцинальна кампанія проти COVID-19. Наразі в області щеплено понад 146 тисяч осіб.

З них у:

  • м. Рівне – 57,5 тис.,
  • Рівненському районі – 42,8 тис.,
  • Сарненському районі – 15,6 тис.,
  • Вараському районі – 14,1 тис.,
  • Дубенському районі – 16 тис. осіб.
Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc