Всі новиниCOVID-19 на Рівненщині: 16 нових випадків

COVID-19 на Рівненщині: 16 нових випадків

Станом на ранок 6 серпня на Рівненщині зареєстровано 16 хворих на COVID-19.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

З них  у:

  • Рівненському районі – 11 (м. Рівне -7, м. Здолбунів, м. Острог, м. Костопіль, с. Сторожів);
  • Дубенському районі – 4(м. Дубно – 4);
  • Сарненському районі – 1 (м. Дубровиця).

Вік хворих від 7 до 80 років.

Таким чином в Рівненській області наразі маємо 79788 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

На Рівненщині хворі з COVID-19 отримують медичну допомогу у 9-ти лікарнях «першої хвилі», де підготовлено 1 176 ліжок. На сьогодні завантаженість «ковідних» закладів складає 3,06%.

В області зареєстровано 1208 летальних випадків, спричинених COVID-19.

Одужало 78427 осіб. Хворобу подолали ще 6 жителів області.

Протягом доби проведено 835 ПЛР, 240 ІФА, а також 270 швидких тестів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc