Всі новиниЧи покращилася ситуація з COVID-19 на Рівненщині

Чи покращилася ситуація з COVID-19 на Рівненщині

За 41-й тиждень 2022 року на Рівненщині зареєстровано 1021 підтверджений випадок COVID-19, показник захворюваності склав 88,7 вип. на 100 тис. населення, що на 34,3% менше, ніж за попередній тиждень.

Проте, у Рівненському обласному центрі контролю та профілактики хвороб додали, що протягом тижня 137 дітей (віком 0-17 років) захворіли на ковід. А це – 13,4% від загальної кількості.

На жаль, коронавірусна хвороба забрала життя вісьмох жителів Вараського, Дубенського, Рівненського та Сарненського районів.

Протягом минулого тижня одужало 1726 людей. В області залишається 1671 активний хворий, що становить 145,1вип. на 100 тис нас.

Всього з початку пандемії в області на COVID-19 захворіло 184 992 особи, одужало 180 695 людей, померли 2626 хворих.

Нагадаємо, що на Рівненщині активно триває вакцинальна кампанія. Щеплення від COVID-19 можна зробити в усіх медзакладах Рівненської області.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc