Всі новиниЧи буде у Рівному до вечора відновлено водопостачання

Чи буде у Рівному до вечора відновлено водопостачання

Фахівці Рівнеоблводоканалу завершили аварійні роботи на водогоні Горбаків-Рівне: повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Щоб не пускати брудну воду на Рівне, нині проводиться промивка і дезінфекція системи.

Біля 18:00 відбудеться пуск води безпосередньо до споживачів.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc