Всі новиниЧотири випускники з Рівного склали мультипредметний тест на найвищий бал

Чотири випускники з Рівного склали мультипредметний тест на найвищий бал

Чотири випускники закладів загальної середньої освіти Рівного отримали 600 балів за результатами основної сесії з національного мультипредметного тесту. Це найвищий бал, який можна отримати за результатами перевірки знань.

Про це інформує Рівненська міська рада.

Наразі максимальні оцінки за знання отримали випускники ЗОШ №1, ЗОШ №28, СпШ №15 та випускник економіко-правового ліцею.

Ще 28 школярів – отримали по 400 балів на тестуванні.

Нагадаємо, що цього року випускники закладів загальної середньої освіти складали національний мультипредметний тест (НМТ) з української мови, математики та історії України.

За інформацією Управління освіти м. Рівне , це попередні результати основної сесії НМТ, що триватиме до 10 серпня. Окрім цього, з 16 до 20 серпня відбудеться додаткова сесія. Отже, кількість рівненських 600-бальників може ще збільшитись!

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc