Всі новиниЧому у Рівному вимикатимуть електрику в багатоповерхівках?

Чому у Рівному вимикатимуть електрику в багатоповерхівках?

На днях у тестовому режимі в Рівному будуть вимикати від електроенергії кілька багатоповерхівок та підключатимуть їх до наявних генераторів для випробувального увімкнення.

Про це у вечірньому зверненні повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Район міста та які саме багатоповерхівки будуть вимикати мер Рівного не назвав. Це буде в режимі тесту, режимі навчання.

Нагадаємо, що у зв’язку з масовими ракетними ударами по території України та пошкодженням об’єктів інфраструктури, мешканців України просять максимально зменшити споживання електроенергії з 17:00 до 22:00.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc